|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PORANEK
|
|
|
|
|
|
|
|
6:00 |
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
|
|
|
|
6:30 |
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
|
|
|
|
|
7:00 |
Mecz: bayern monachium - bayer leverkusen
|
|
|
|
|
|
9:00 |
Magazyn piłkarski
Program podsumowujący najważniejsze wydarzenia z czołowych lig Starego Kontynentu, m.in. niemieckiej, francuskiej, włoskiej, holenderskiej i portugalskiej. W magazynie prezentowane są skróty... pokaż całość
|
|
|
|
9:45 |
Mecz: bayern monachium - bayer leverkusen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
Mecz: atletico de kolkata - kerala blasters fc
|
|
11:00 |
Mecz fazy play-off: moghreb tétouan - auckland city
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POŁUDNIE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
Magazyn sportowy
Podsumowanie najśmieszniejszych, najbardziej szalonych i niesamowitych chwil w sporcie w mijającym tygodniu.
|
|
|
13:30 |
Mecz: fc goa - fc pune city
|
|
13:30 |
Mecz: mumbai city fc - chennaiyin fc
|
|
13:45 |
Mecz fazy grupowej: vef ryga - besiktas stambuł
|
|
|
|
|
|
|
15:15 |
Mecz fazy grupowej: juventus - atletico madryt
|
|
15:30 |
Bieg na dochodzenie kobiet
|
|
|
|
16:00 |
Bieg na dochodzenie mężczyzn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WIECZÓR
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
Mecz fazy grupowej: banvit - lietuvos rytas
|
|
|
18:30 |
Mecz fazy grupowej: vef ryga - besiktas stambuł
|
|
|
|
|
|
|
20:15 |
Magazyn sportowy
Podsumowanie najśmieszniejszych, najbardziej szalonych i niesamowitych chwil w sporcie w mijającym tygodniu.
|
|
20:00 |
Magazyn sportowy
Podsumowanie najśmieszniejszych, najbardziej szalonych i niesamowitych chwil w sporcie w mijającym tygodniu.
|
20:15 |
Mecz fazy play-off: moghreb tétouan - auckland city
|
|
20:15 |
Program krótki par sportowych
|
|
20:30 |
Mecz fazy grupowej: reggio emilia - cai saragossa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
00:00 |
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
|
|
00:00 |
Waga junior ciężka: mairis briedis - ismail abdoul
|
|
|
1:00 |
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
|
|
|
|
1:30 |
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
|
|
1:30 |
Mecz fazy play-off: moghreb tétouan - auckland city
|
|
1:30 |
Mecz fazy grupowej: juventus - atletico madryt
|
|
|
|
|
3:00 |
Mecz fazy grupowej: vef ryga - besiktas stambuł
|
|
3:00 |
Mecz fazy grupowej: banvit - lietuvos rytas
|
|
3:00 |
Program krótki par sportowych
|
|
4:00 |
Mecz fazy grupowej: reggio emilia - cai saragossa
|
|
4:00 |
Mecz fazy grupowej: vef ryga - besiktas stambuł
|
|
|
|
|
5:00 |
Mecz fazy grupowej: banvit - lietuvos rytas
|
|
|
5:30 |
Mecz fazy grupowej: juventus - atletico madryt
|
|
|
|
|
|
|
|
|