Piątek (2020-12-04)

PORANEK

6:00

Waga półciężka: michał cieślak - youri kalenga 1.03.2019

Michała Cieślaka czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze. Jego rywalem będzie były tymczasowy mistrz świata WBA w wadze junior ciężkiej, Youri Kayembre Kalenga. Podczas gali w Legionowie dojdzie... pokaż całość

6:00

6:00

8:00

Mecz: benevento calcio - juventus fc

Wygrana 1:0 w ostatniej kolejce z Fiorentiną pozwoliła drużynie Benevento Calcio przerwać fatalną serię czterech ligowych porażek z rzędu. W międzyczasie zespół Kamila Glika pożegnał się... pokaż całość

8:00

8:30

Mecz 1/16 finału: podbeskidzie bielsko-biała - kghm zagłębie lubin

Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmowało KGHM Zagłębie Lubin tydzień temu w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Wówczas gospodarze wygrali 2:1. W Pucharze Polski Miedziowi, którzy w tym sezonie... pokaż całość

10:00

Mecz: developres skyres rzeszów - unet e-work busto arsizio

Drugi mecz siatkarek Developresu w turnieju Ligi Mistrzyń w Scandicci. Przed nimi teoretycznie dużo trudniejsze zadanie niż podczas boju z SSC Palmberg Schwerin. Zespół Unet e-work Busto Arsizio to zdobywca Pucharu CEV w 2019 roku.

10:00

Mecz: jastrzębski węgiel - verva warszawa orlen paliwa

Zaległy mecz piątej kolejki PlusLigi. Biorąc pod uwagę formę prezentowaną przez obie drużyny w tym sezonie, za faworyta starcia Jastrzębskiego Węgla z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa należy uznać... pokaż całość

11:00 TRWA

Mecz: verva warszawa orlen paliwa - cuprum lubin

Po rozegraniu dziesięciu spotkań VERVA Warszawa ORLEN Paliwa ma w dorobku pięć zwycięstw i pięć przegranych, co na pewno jest wynikiem poniżej oczekiwań kibiców tej drużyny i samych siatkarzy.... pokaż całość

Mecz: łks łódź - miedź legnica

Wicelider tabeli, ŁKS, podejmie na własnym boisku zajmującą dziewiątą pozycję Miedź. Łodzianie w poprzednich trzech meczach ligowych zdobyli tylko jeden punkt. Słabo zagrali zwłaszcza w... pokaż całość

13:30

Bieg sprinterski mężczyzn

Drugie w tym sezonie zmagania mężczyzn w biegu sprinterskim ponownie odbędą się w Kontiolahti. 29 listopada pierwszy linię mety przekroczył Norweg Johannes Thingnes Boe. Na podium stanęli też... pokaż całość

15:00

15:00

Ważenie

Michał Cieślak wraca na ring po dziesięciomiesięcznej przerwie. W styczniu przegrał walkę z Ilungą Makabu o tytuł mistrza świata WBC w kategorii junior ciężkiej. Podczas tych zawodów... pokaż całość

15:30

Mecz: ssc palmberg schwerin - developres skyres rzeszów

Developres SkyRes Rzeszów rozpoczyna rywalizację w grupie A Ligi Mistrzyń. Pierwszymi rywalkami wicemistrzyń Polski podczas turnieju we Włoskim Scandicci są zawodniczki SSC Palmberg Schwerin, które... pokaż całość

16:00

Magazyn siatkarski , Polska

Prow. Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio

W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn,... pokaż całość

17:30

Mecz 1/16 finału: pge fks stal mielec - piast gliwice

W ostatnim spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski zmierzą się dwie drużyny z Ekstraklasy. We wrześniowym meczu ligowym górą była Stal, która zwyciężyła 3:2. Piast jednak ostatnio znacznie... pokaż całość

17:30

Mecz: mks będzin - cerrad czarni radom

Zaległy mecz ósmej kolejki PlusLigi. Zmierzą się w nim drużyny, które ostatnio regularnie przegrywały. Siatkarze MKS-u Będzin mieli co prawda trudnych rywali, ale tylko jeden wygrany set w pięciu... pokaż całość

17:30

Mecz: grupa azoty zaksa kędzierzyn-koźle - pge skra bełchatów

W ostatnich tygodniach obie ekipy miały przerwę w treningach wskutek wykrycia zakażeń koronawirusem. Wcześniej do zajęć wrócili siatkarze Skry Bełchatów. Z MKS-em Będzin wygrali 3:0. ZAKSA... pokaż całość

WIECZÓR

20:20

Mecz: arka gdynia - korona kielce

Starcie spadkowiczów z Ekstraklasy. Jak na razie nieco lepiej w pierwszoligowych realiach odnajduje się drużyna z Trójmiasta, która po 14 kolejkach zajmuje piąte miejsce z 24 punktami na koncie.... pokaż całość

20:30

20:30

Mecz: stal nysa - verva warszawa orlen paliwa

22:55

Program informacyjny

Program odsłaniający kulisy przygotowań do gali, która odbędzie się już 5 grudnia. Wówczas rękawice skrzyżują m.in. Michał Cieślak i Taylor Mabika oraz Ewa Piątkowska i debiutująca w roli... pokaż całość

22:55

22:55

23:00

1:00

Walka: mamed khalidov - scott askham 07.12.2019

Przypomnienie zawodów z 7 grudnia 2019 roku. Na zakończenie imprezy powrót legendy KSW, Mameda Khalidova. Reprezentant Polski niespodziewanie w grudniu 2018 roku, po porażce z Tomaszem Narkunem,... pokaż całość

1:00

1:00

Sport

Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.