POLSAT Sport News

Mecz: zagłębie sosnowiec - podbeskidzie bielsko-biała

2017-04-18 / 11:00

Program bez ograniczen wiekowych

Jesienią mecz tych zespołów wzbudził wśród kibiców ogromne emocje. Obie drużyny strzelały gole seryjnie i tak po na bramkę w 2. Minucie spotkania Podbeskidzia Zagłębie odpowiedziało jeszcze trzema przed przerwą. Po wznowieniu gry znowu do gry doszli piłkarze z Bielska-Białej zdobywając trzy bramki z rzędu i wychodząc w 75. minucie na prowadzenie 4:3. Jednak ostatnie słowo należało do Zagłębia, które zdołało jeszcze dwa razy pokonać bramkarza rywali i ostatecznie zwyciężyć. 5:4. W rewanżu trudno wskazać faworyta - Zagłębie zajmuje wyższe miejsce w tabeli i gra przed własną publicznością, ale Podbeskidzie bardzo dobrze spisuje się na wiosnę - z sześciu rozegranych dotychczas spotkań przegrało tylko jedno na inaugurację rozgrywek.